Goździki i rajstopy? Czy to idealny prezent na Dzień Kobiet? Sprawdź TOP 6 najlepszych propozycji!

8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet.

W czasach PRL-u nieodłącznym elementem tego dnia był czerwony goździk oraz dzień wolny od pracy. W zakładach oraz szkołach odbywały się liczne akademie.

Symbolicznemu, pojedynczemu goździkowi towarzyszyły niekiedy rajstopy, wyroby czekoladopodobne, mydełka zapachowe bądź kawa.
Tak w Polsce kobiety były obdarowywane kiedyś.
Historie babć czy mam mogą jedynie potwierdzić te historie.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, kwiaty i czekoladki to zawsze opcja, która wywoła uśmiech na każdej twarzy. 

Jeżeli chcesz postawić na coś nieszablonowego to poniżej przedstawiamy TOP 6 propozycji, które na pewno przypadną każdej kobiecie.

 1. Biżuteria
  Kolczyki, naszyjnik, bransoletka, pierścionek. Wszystko wedle preferencji obdarowywanej kobiety. 
 2. Wywołane zdjęcia
  To zawsze dobry prezent, który idealnie upamiętnia wspólnie spędzone chwile, wydarzenie. Zdjęcia mogą być w formacie plakatu, albumu bądź pojedynczych insta fotek.
 3. Voucher
  Tu jest szerokie pole działania. Relaksujący masaż, wizyta u kosmetyczki, karta podarunkowa albo własnoręcznie wykonany voucher na cokolwiek innego.
 4. Wspólne wyjście
  Nic nie zastąpi wspólnie spędzonego czasu. Może się okazać, że spacer, obiad, wyjście do kina, na kręgle czy gdziekolwiek indziej zadowoli kobietę najbardziej.
 5. Perfumy
  Obdarujcie kobietę jej ulubionymi perfumami, świecą zapachową czy dyfuzorem.
 6. Kosmetyki
  Każda kobieta ich używa. Podkład, tusz do rzęs, cienie do powiek, ale także kremy do pielęgnacji czy maseczki. W każdej drogerii ekspedientka na pewno chętnie doradzi co do wyboru takich produktów.

Obchodzenie dnia kobiet nie traci swojego znaczenia i popularności. To miły zwyczaj do okazania bliskim kobietom atencji oraz do złożenia im życzeń. Każda forma celebrowania tego dnia na pewno zadowoli każdą kobietę.