Gorączka Euro 2016? Mamy na nią sposób!

Już niedługo zacznie się prawdziwa gorączka. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wydarzenie, które, można śmiało powiedzieć, wyrywają z życia mężczyznę na cały miesiąc. Wieczory spędzone przed telewizorami, albo w pubach z telebimami to powszechny widok podczas Euro 2016. Nie ma się co oszukiwać, że kobieta w tym okresie będzie odstawiona na dalszy plan. W tej sytuacji ma dwa wyjścia, albo usiąść obok swojego ukochanego i współdzielić z nim jego emocje, albo oderwać się od tego i wreszcie znaleźć czas dla samej siebie.

Jeżeli wybierzecie tę drugą opcję pomyślcie, ile teraz możecie zrobić rzeczy, na które nie było czasu wcześniej. Ten czas jest dla Ciebie, wykorzystaj go jak tylko najlepiej potrafisz, bo druga taka okazja może się długo nie przytrafić! Oto kilka naszych pomysłów:

news_big

Pomyśl, że nie tylko Ty masz partnera, który przez najbliższe tygodnie po przyjściu z pracy będzie siadał przed telewizorem, otwierał piwo i wpatrywał się w chłopaków biegających po boisku za piłką. To nie tylko Twoja bolączka, na pewno masa Twoich koleżanek myśli podobnie. Chociaż większość pubów i restauracji na pewno będzie posiadała telebimy i transmitowała mecze, znajdźcie taki, który pozwoli Wam na chwilę oderwać się od tej rzeczywistości. Teraz jest czas na to, żeby nadrobić wszystkie zaległe spotkania z przyjaciółkami!

Jeśli nie z koleżankami to… sama ze sobą. Wykorzystaj ten okres na coś, na co nigdy nie miałaś wcześniej czasu, będąc zagoniona i przytłoczona codziennymi obowiązkami. Kiedy wokół ciągle słychać okrzyki radości i ryki wuwuzeli, wycisz się w jakimś miłym miejscu, najlepiej gabinecie Spa. Spokojna muzyka, przyjemne zabiegi pozwolą Ci się odprężyć i na chwilę zapomnieć o codzienności. To z pewnością pomoże Ci się zrelaksować, a skutki poczujesz nie tylko Ty, ale i Twój partner.

Niestety, najbliższy miesiąc nie pozwoli Ci także spokojnie pooglądać telewizję, czy posłuchać radia. Zewsząd będą się tylko przewijały informacje kto wygrał jaki mecz, ile padło bramek i kto kogo sfaulował. Odgrzeb ze swoich półek książki, które już dawno miałaś przeczytać, ale nie było kiedy. Z dala od szumu informacyjnego znajdź czas na to niezwykle przyjemne zajęcie.

Każdy z tych pomysłów z pewnością pomoże Ci jakoś uporać się z gorączką mistrzostw. Oczywiście, jeżeli nic się z tego nie uda, zawsze pozostaje pierwsza opcja. Pamiętaj, że emocje bardzo szybko się udzielają, więc być może już niedługo z eurosceptyka przerodzisz się w prawdziwego fana piłki nożnej?