Utrzymaj formę zostając w domu!

Zamknięte siłownie, baseny i hale sportowe zdecydowanie nie sprzyjają naszej kondycji. Warto jednak zadbać o sylwetkę jeżeli nie chcemy skończyć z nadprogramowymi kilogramami, które nie łatwo będzie zrzucić 😉 Pamiętajmy, że szczególnie gdy całe dnie siedzimy w domu, powinniśmy zadbać o chociaż minimalną dawkę ruchu! Jakie aktywności możemy wykonywać w domu? Internetowi trenerzy przychodzą z pomocą oferując niezliczone opcje na rozruszanie się.

Woman doing exercises at home.

 1. XHIT DAILY
  Kanał, w którym znajdziemy przeróżne odmiany ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Od dwóch lat nie pojawiają się tam żadne nowości ale baza, która została tam zgromadzona przyda się każdej amatorce domowych treningów. Najpopularniejszymi treningami są gwiazdorskie wydania jak „Miley Cyrus Workout Sexy Legs” czy „Victoria Secret Cardio Workout”
 2. MelB
  Jej imię to właściwie Melanie Brown i możecie ją kojarzyć jako jedną ze Spice Girls (miała pseudonim Scary Spice) Potrafi niesamowicie zachęcić do ćwiczeń, a efekty jej treningów możemy szybko zauważyć. Co jest charakterystyczne dla MelB? Serie 10/20 minutowych treningów, które możesz łączyć według własnego upodobania. Attractive sportswoman with laptop doing push ups at home.
 3. Tiffany Rothe Workouts
  Na YouTube subskrybuje ją ponad 800 tysięcy użytkowników. Ma 20 lat doświadczenia i pokazuje jak skutecznie pozbyć się boczków. Dlaczego kobiety tak lubią jej ćwiczenia? Podobnie jak w przypadku MelB jej treningi trwają od 10 do 15 minut, więc sama możesz zdecydować jaki chcesz plan ćwiczeń.
 1. Ewa Chodakowska
  Jej prawdopodobnie nikomu nie musimy przedstawiać. W Polsce zrobiło się o niej głośno kilka lat temu, kiedy została uznana za „polską królową fitnessu”. Na swoim koncie ma 18 płyt z programami treningowymi i własny miesięcznik o nazwie „Be Active” Na YouTube nietrudno znaleźć kilka treningów jej autorstwa – idealnych na początek. Tysiące Polek chwali sobie efekty ciężkich ćwiczeń z Ewą, a sama trenerka ochoczo udostępnia przemiany swoich fanek.
 2. Blogilates
  Jej imię to Cassey Ho i ma pochodzenie chińsko-wietnamskie. Urodziła się jednak w Stanach w Los Angeles w 1987 roku. Na swoim kanale na YouTube regularnie wstawia ćwiczenia na wszystkie partie ciała, różnorodne wyzwania i fit informacje. Wszystko to okraszone jest jej wielkim uśmiechem i poczuciem humoru. Jeśli chcesz zacząć zmiany w swoim życiu podejmij jej challange i zmień swoją sylwetkę w 28 dni! Beautiful young woman with red hair and freckles doing workout exercises at home watching videos on her laptop.