Jak się ubierać jesienią, by wyglądać dobrze i nie zmarznąć?

Już za oknem zrobiło się chłodno. Coraz częściej budzi nas szary, ponury świt. Coraz częściej nie mamy ochoty wstać z łóżka i jedyne o czym marzymy, to ciepły koc, kanapa i gorąca herbata. Ale jakoś trzeba funkcjonować! Jedyną opcją na przetrwanie tych miesięcy są ciepłe ubrania.

Na cebulkę

Często, gdy wychodzimy rano z domu, trudno nam określić, jaka pogoda będzie później. Zazwyczaj też o poranku jest bardzo zimno. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest ubiór na cebulkę. Czyli ubieranie się warstwowo. Jeśli tak przygotowana opuścisz domowe pielesze, na pewno będziesz skutecznie chroniona przed różnymi warunkami atmosferycznymi.

landovan-Dd1LXKAZ5v4-unsplash

Marynarki

Fajnym elementem jesiennej garderoby są marynarki. Ciepłe i stylowe. Gdy zarzucisz je na bluzkę lub koszulę, będziesz wyglądała bardzo elegancko i modnie. Kolejną zaletą tego okrycia jest to, że w każdej chwili możesz ją zdjąć! Gdy w pomieszczeniu, w którym przebywasz zrobi się ciepło albo wyjdzie zza chmur jesienne słońce.

Sweter

W okresie jesiennym pojawia się w sklepach dużo ciepłych, modnych, oversize’owych swetrów i miękkich golfów, które pasują zarówno do spodni jak i spódnicy.

andre-furtado-hkHk8VJSINI-unsplash

Spódnica

Jesienią wcale nie musisz rezygnować ze spódnic, by nie zmarznąć. Warto mieć w szafie kilka cieplejszych, dzianinowych, z pluszu i innych cieplejszych materiałów i skórzanych spódnic midi. A pod spód polecamy założyć grubsze rajstopy.

Ubrana w ten sposób na pewno będziesz świetnie się prezentować!