Jesteś niezadowolona ze swojego życia? – CZAS NA ZMIANY

Chcesz coś zmienić w swoim życiu ale nie do końca jesteś pewna co? A może po prostu jesteś znudzona ogarniającą Cię z każdej strony monotonią? Może to już czas na zmiany w Twoim życiu!

Nie martw się, nie muszą być spektakularne. Niekoniecznie od razu musisz zmieniać miejsce pracy albo zamieszkania. Czasami żeby poczuć się lepiej wystarczą jedynie drobne modyfikacje. Poznaj kilka sprawdzonych przez nas sposobów i wprowadź w życie aby zauważyć znaczną różnicę.

1. Włosy

Mawia się, że kobieta, która zmienia wygląd swoich włosów, zmienia także życie. Trudno się z tym nie zgodzić. Możesz zafarbować włosy na szalony kolor lub zmienić z ciemnych na blond. Ale możesz również poeksperymentować z kształtem fryzury. Może warto się odważyć i ściąć włosy w krótki bob? Jeśli jednak zbyt obawiasz się trwałych zmian, dobrą opcją będzie wybranie tak zwanych szamponetek czyli szamponów koloryzujących, których odcień stopniowo wypłukuje się z każdym myciem. Również odczujesz różnicę i może przekonasz się do nowego koloru przy następnej koloryzacji.

adult-back-view-blue-1510542

2. Ubiór

Codziennie ubierasz się tak samo? Monotonii mówimy stanowcze NIE. Zmień coś w wyglądzie swoim i swojego dnia. Zamiast czarnych spodni i wyciągniętego T-shirtu załóż elegancką sukienkę i szpilki. Zamiast eleganckiej sukienki – zaszalej w rockowym stylu, ramoneska i poszarpane jeansy to Twoi sprzymierzeńcy. Nie chodzi o to by zmieniać swój styl zupełnie, tylko chociaż przez jeden dzień ubrać się zupełnie „jak nie Ty”. Dzięki temu będziesz miała okazję spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i sprawdzić reakcję otoczenia na nową siebie.

flaunter-com-AT1xQdwRGMQ-unsplash

3. Nawyk

Aby zauważyć jakieś zmiany w swoim życiu może warto wyrobić w sobie jakiś nowy nawyk? Pole do popisu jest ogromne. Możesz wybrać te najłatwiejsze jak codzienne, poranne ścielenie łóżka lub nieco trudniejsze jak wieczorny jogging. Czegokolwiek nie wybierzesz postaraj się wykonywać tę czynność nieprzerwanie od 21 do 28 dni ponieważ dopiero po tym czasie ze zwykłego zachowania może wykształcić się nawyk.

bed-bedroom-color-212269

4. Odżywianie

W tym przypadku sprawa wydaje się prosta. Jeśli odżywiasz się źle – czas to zmienić. Może to właśnie to jest powodem niezadowolenia ze swojego życia? Odżywiaj się regularnie, spożywaj odpowiednią dla siebie liczbę kalorii i unikaj wysoce przetworzonego jedzenia a poczujesz ulgę, większe zadowolenie oraz przysłużysz się swojemu zdrowiu.

carrots-cucumber-delicious-1640777