W co się ubrać na Sylwestra?

Kolorowe petardy, confetti, szampan! A pośród nich Ty, na jedynej takiej imprezie w roku! Musi być kolorowo, wzorzyście i z połyskiem! W Sylwestra naprawdę można zaszaleć. Nawet szara myszka ma okazję zabłysnąć, bo to czas, kiedy wszystko w modzie jest dozwolone.

Sylwester to jedna z niewielu okazji, kiedy więcej znaczy lepiej i to dużo lepiej. Tutaj liczy się pomysł. O ile na inne, podobne imprezy, ważne, żeby ubrać się stosownie do okazji, nie przesadzać z kolorem lub fasonem, tak tutaj śmiało możemy pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo. W co się zatem ubrać, żeby było modnie?

Sukienka

Olśnij wszystkich!

Najlepsza będzie taka, która mocno się błyszczy. Złote i srebrne cekiny przyciągają wzrok i pięknie się mienią. Będziesz w nich wyglądała jak królowa balu!

suk1suk2suk3suk4

Postaw na kolor

Jeżeli nie lubisz zbyt wielu świecidełek postaw na kolor. Małą czarną pozostaw lepiej na inne okazje, a na sylwestrową noc wybierz coś, co doda Ci niepowtarzalnego uroku! Gorąca czerwień, butelkowa zieleń lub połyskujący granat będą strzałem w dziesiątkę!

sssuk2ssuk1sssuk3sssuk4

Kobieco = koronkowo

Tego dnia możesz wyglądać jak prawdziwa królowa. A w co uwielbia ubierać się królowa? Oczywiście w koronki!

kor1kor2kor3kor4

Dodatki

Zabłyśnij!

Decydując się jednak na sukienkę bardziej spokojną dobrze jest ożywić ją efektownym dodatkiem. Błyszcząca torebka, pasek czy biżuteria doda całej stylizacji trochę pazura.

dod1dod2dod3dod4

Nie obawiaj się, że w Sylwestra przesadzisz ze swoją stylizacją, bo o to tu właśnie chodzi. Musi być przesadnie, błyszcząco i z przepychem. Pamiętaj, że jaki Sylwester, taki cały nowy rok.

Źródło zdjęć: Pinterest