Must have stylowego mężczyzny

Współcześni mężczyźni wcale nie pozostają w tyle za kobietami jeśli chodzi o modę. Podobnie jak one lubią być stylowi, wyglądać dobrze i nosić to, co jest aktualnie na topie. Oprócz modnych ubrań: marynarek, garniturów, płaszczy i butów równie ważne są też dodatki. To prawdziwa wisienka na torcie, po której najczęściej można poznać, że mężczyzna naprawdę zna się na współczesnych trendach. Jakie są te najpopularniejsze?

Stylowe dodatki to coś, co powinno znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. To także świetny pomysł na prezent, który z pewnością sprawi mu bardzo dużo radości.

Zegarek

Każdy pan powinien mieć co najmniej jeden porządny zegarek. Służy nie tylko do mierzenia czasu, jest też świetnym uzupełnieniem jego garderoby. Trudno jest jednak wybrać taki, który będzie całkowicie uniwersalny. Bardzo często panowie decydują się więc na zakup kilku: eleganckiego, sportowego i do codziennych stylizacji. W sklepach jest w czym wybierać!

zegarekzegarek2zegarek3

Krawat

Bez niego nie obejdzie się żaden elegancki mężczyzna. To wyraz szacunku dla towarzystwa, w którym się znajduje, a także wizytówka jego dobrego gustu. Na formalne okazje zdecydowanie lepiej jest wybrać te, które nie są zbyt wzorzyste. Podczas luźniejszych spotkań można już jednak zaszaleć. W sklepach znajdziemy mnóstwo krawatów w rozmaite wzory, które mogą nadać całej stylizacji indywidualnego charakteru.

krawatkrawat2krawat3

Spinki do mankietów

Mężczyźni zdecydowanie nie noszą ich na co dzień. Jedynie przy wyjątkowych okazjach. I właśnie dlatego powinno się je wybierać bardzo skrupulatnie, by były eleganckie i stanowiły ozdobę dla garnitury czy smokingu. Najlepsze będą te wykonane ze szlachetnych kruszców: srebra, złota, mosiądzu. Doskonałym pomysłem będzie wygrawerowanie na nich czegoś, co sprawi, że staną się one specjalnym prezentem dla wyjątkowej osoby.

spinkispinki2spinki3

Szal

Już nie tylko krawat zdobi szyję prawdziwego eleganta. Dziś niezbędnym elementem jego garderoby jest również szalik. Podobnie jak krawat może być kolorowy lub nieco bardziej stonowany. Doskonale prezentuje się taki, który w pewien sposób kontrastuje z resztą stylizacji. Zimą dobrze jest wybrać szal kaszmirowy lub wełniany.

szalikszalik2szalik3

Torba na laptopa

To nie tylko zwyczajny przedmiot do transportowania komputera. Jeżeli mężczyzna lubi ubierać się elegancko, jego torba na laptopa nie może mieć stylu sportowego. Będzie się to ze sobą gryzło, a pan nie zaprezentuje się najlepiej w ten sposób. Najlepiej więc połączyć jej funkcjonalność z klasycznym wyglądem.

torbatorba2torba3

Źródła: www.newsweek.pl, www.onet.pl