5 modnych fryzur na lato!

Nie od dziś wiadomo, że jedną z wizytówek kobiety są jej włosy. Kiedy nadchodzi lato i możemy pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo w stylizacjach, warto zadbać też o nie. Jeśli jesteśmy posiadaczkami długich włosów, podczas upałów sprawiają nam one niemało kłopotów. Sprawiają, że jest nam naprawdę ciepło, co może być uciążliwe. Proponujemy zatem kilka upięć, które pozwolą nam naprawdę świetnie wyglądać, a przy okazji dzięki nim będzie nam nieco chłodniej!

a04faf038c7e241114ff728fdef14a1d

 

 

 

 

Wszystkie kobiety świetnie wyglądają w rozpuszczonych włosach. Jeśli są grube i gęste mogą sprawić, że będzie nam jednak naprawdę ciepło, gdy pozostawimy je całe rozpuszczone. Świetnym wyjściem będzie wówczas zgarnięcie połowy włosów na tył głowy i upięcie ich za pomocą finezyjnego warkoczyka. Doda nam to trochę ochłody.

 

 

 
kłos

 

 

 

 

 

Kłos – to rodzaj warkocza, który od niedawna wrócił do mody. Jest niezwykle wdzięczny, podkreśla delikatność i romantyczny, kobiecy styl. W dodatku może być wykonany zarówno z tyłu głowy, jak i upleciony z boku. Idealnie nadaje się na upały.

 

 

 

kucyk

 

 

 

 

 

Kucyk to chyba klasyka wszelkiej klasyki. Wiążemy go najczęściej, zwłaszcza, gdy nie mamy zbyt dużo czasu na wymyślanie fryzury. Warto jednak, gdy mamy kilka minut więcej, uczynić go trochę bardziej fantazyjnym! Możemy zaczesać go na bok, a wcześniej skręcić włosy. Dzięki temu kosmyki nie będą opadać na kark.

 

 

kok

 

 

 

 

 

 

Kok to jedna z najbardziej ponadczasowych fryzur. Nie zdarzyło się, żeby kiedykolwiek wyszedł z mody. Doskonale sprawdza się zarówno przy eleganckich sukienkach na wieczorne wyjście, jak i jako luźne upięcie na co dzień. W dodatku jest banalnie prosty do zrobienia, wystarczy gumka i kilka wsuwek. Pamiętajcie, że najbardziej trendy jest teraz kok upięty jak najwyżej.

 

 

warkocze

 

 

 

Dwa warkocze mogą przypominać nam indiański styl, jednak coraz więcej gwiazd wybiera właśnie tę fryzurę na upały. Dokładnie zepną one nasze kosmyki, a dodatkowo odsłonią kark. Będzie nam zdecydowanie chłodniej. Takie dwa warkoczyki wyglądają naprawdę uroczo i dziewczęco!

 

 

 

 

 

 

Dobierając do naszych włosów odpowiednią fryzurę na lato nie zapominajmy o ich właściwej pielęgnacji. Tak samo, jak nasza skóra, są one narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych, które mogą sprawić, że staną się przesuszone. Polecane są kosmetyki, które zawierają filtry UV, które uchronią nas przed złym promieniowaniem. To konieczność, jeżeli chcemy na urlopie wyróżniać się piękną fryzurą!