Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty stretchingu z Kamą Nienałtowską

16 września 2018

- 90zł
461288

STRETCHING z niesamowitą Kamą Nienałtowską! <3
Warsztaty (nie tylko) dla pole dance, ale także dla osób które chcą zacząć swoją przygodę ze stretchingiem :)

Każdy z Was wyjdzie z warsztatów z nową wiedzą oraz nowymi umiejętnościami, które z pewnością wykorzystacie zarówno podczas tańca, treningów sportowych czy także w trakcie codziennego rozciągania.

Parę słów o Kamie: Wszechstronnie aktywna, bliskich jest mi wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Od ponad 29 lat trenuję, od 14 lat również uczę, organizuję warsztaty i pokazy. Obecnie przede wszystkim zajmuję się stretchingiem i kontorsją, z elementami jogi i tańca, uczę tańców latynoskich (salsa, bachata, cha cha cha) oraz pole dance, w który wplatam elementy jazzu i baletu. Kocham to co robię i staram się to zaszczepiać tym, z którymi trenuję – zarówno uczniom jak i koleżankom czy partnerom tanecznym.

Na zajęciach prowadzonych przez Kamę nie tylko ćwiczymy, ale także dowiadujemy się, jak funkcjonuje nasz organizm, jak słuchać i pracować w zgodzie z własnym ciałem. Uczymy jak rozciągać się dbając o bezpieczeństwo i zdrowie stawów i kręgosłupa. Rozciągamy mięśnie, ścięgna, poprawiamy nawilżenie stawów, wzmacniamy kondycję i udowadniamy sobie, że możemy więcej. Widoczne rezultaty, to najlepsza możliwa satysfakcja!

WARSZTATY:
10:00-11:30 LEG STRETCH- Zajęcia przygotowane tak, aby głównie uwagę poświęcić rozciąganiu nóg, poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Dowiadujemy się na co zwracać uwagę, żeby bezpiecznie i efektywnie pogłębiać zakresy otwarcia bioder i rozciągać mięśnie. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń angażujących kręgosłup. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.

12:00-13:30 BACK STRETCH- Zajęcia przygotowane tak, aby głównie uwagę poświecić rozciąganiu kręgosłupa. Uczymy się jak bezpiecznie pogłębiać gięcie kręgosłupa na całej długości. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń dotyczących rozciągania nóg. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.

KOSZT:
I warsztat 90 zł
II warsztaty 160 zł

MIEJSCE:
Studio Euphoria, ul. Warszawska 23, 62-020 Swarzędz

ZAPISY:
Wiadomość prywatna Studio Euphoria.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat udziału w warsztatach:)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

Informacje

Data:
16 września 2018
Koszt:
90zł
Event Category:
Event Tags:
, , , ,
Strona WWW:
https://www.facebook.com/events/161214494498029

Organizator

Studio Euphoria Pole Dance & Fitness
Telefon:
535 442 633

Lokalizacja

Studio Euphoria Pole Dance & Fitness
Warszawska 23
Swarzędz, wielkopolskie 62-020 Poland
+ Mapy Google
Telefon:
535 442 633