Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty Integracja Oddechem

24 października 2018

- Free
490721

Zapraszamy na nowe warsztaty ♥ Już 24 października przyjedzie do nas Kasia Gilgenast z autorskim programem sesji oddechowych.
Coaching – Integracja Oddechem to metoda, której głównym celem jest zaprzestanie dzielenia emocji na dobre i złe. Emocje, które odczuwamy, są przyjemne jak radość czy ekscytacja oraz nieprzyjemne jak smutek, lęk czy złość. W zamian metoda ta skupia się na przyjęciu emocji jako informacji o przekroczeniu osobistych granic lub nie zaspokojeniu własnych potrzeb.

Korzyści z nauki słuchania siebie poprzez oddech i reakcje w ciele to m.in.:
* umiejętność zarządzania emocjami. Zatrzymanie się w ich intensywności, przeżywanie i uwolnienie bez konieczności ich tłumienia.
* Głębsze osadzenie w sobie, spokój wewnętrzny, relaks, głęboka regeneracja.
* Efektywniejsze i lżejsze przechodzenie przez kryzysy i wyzwania w życiu.
* Poczucie sprawczości w życiu i wzrastającego wpływu na większość obszarów swojego życia.
* Gotowość na zmiany i większa otwartość.

Jak wygląda sesja?
Pełne spotkanie trwa ok 2 h.
Poprzez ruch, taniec, dotyk, muzykę aktywujemy ciało do czucia.
Sama sesja zwykle odbywa się w pozycji leżącej. Poprzez skierowanie uwagi do ciała i oddechu, możesz doświadczyć emocji, do których na co dzień nie masz dostępu, w wyniku codziennych obowiązków lub sytuacji kryzysowej. Jest to proces nakierowany na doświadczanie i przeżywanie.

Praktyk oddechu wspiera Twój proces swoją obecnością, zadając Ci prowadzące w głąb siebie pytania.
Jest to najkrótsza droga do tego, żeby mieć kontakt ze swoją intuicją, oraz doświadczyć pełni swojego życia. Poprzez ciało i oddech doświadczysz jasności i umiejętności podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą.

Warsztat jest stworzony tak, by poznać techniki i narzędzia do praktykowania ich w życiu i własnej pracy z emocjami i ciałem, dzięki którym na co dzień łatwiej będziesz nimi zarządzać, biorąc odpowiedzialność za jakość swojego życia.

Na warsztat zapraszam z otwartością w sercu, bo drzwi otwierają się od środka.

Katarzyna Gilgenast
Jestem Kobietą, Elblążanką, arteterapeutką. Pedagożką, Coach Oddechem- Praktyczką Integracji Oddechem. Ukończyłam Nową Szkołę Oddechu oraz Szkołę Rozwoju Osobistego dla Kobiet- Widnokrąg.
Od 15 lat zdobywam doświadczenie w wielu dziedzinach społecznych. Pracując z ludźmi wykluczanymi jako asystentka rodziny w Ośrodku Pomocy Społecznej, streetworkerką pracując z osobami świadczącymi usługi seksualne, młodzieżą, i dorosłymi w kryzysie oraz seniorami i osobami z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną. Realizując własną praktykę, założyłam działalność „Sztuka Kontaktu”, w której prowadzę m.in sesje Integracji Oddechem dla uczestników indywidualnych oraz grupowych. Prowadzę również swój autorski warsztat taneczno-ruchowy- Tańce Turlańce- laboratorium ruchu, oparty na bliskości rodzic-dziecko.
Realizowałam warsztaty z oddechem w ramach II Międzynarodowych Spotkań Seksualności i Świadomości w Krakowie oraz warsztaty „Świadomy oddech- świadome życie” na Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem w Gdańsku.
Dzielę się z ludźmi zdobytym doświadczeniem i praktyczną wiedzą.
Lubię taniec, który kieruje mnie do mądrości ciała, zaś oddech do jego prawdy. Poszerzając swoją wiedzę i świadomość dbam o jakość swojego życia, dając tym samym przestrzeń i jakość uczestnikom sesji oddechowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ZAPISY: Ania 601-677-601

Informacje

Data:
24 października 2018
Koszt:
Free
Event Category:
Event Tags:
, ,
Strona WWW:
https://www.facebook.com/events/1360805630716496/

Organizator

Warsztaty Integracja Oddechem
Telefon:
601 677 601
Email:
Strona WWW:
http://www.babskawyspa.pl

Lokalizacja

Stowarzyszenie Babska Wyspa
Płk. Dąbka 140/2-3
Elbląg, Poland
+ Mapy Google
Telefon:
601 677 601