Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

VII Bieg Morskiego Komandosa

27 sierpnia 2016 @ 08:00 - 28 sierpnia 2016 @ 17:00

komandos

Bieg Morskiego Komandosa to najbardziej ekstremalny bieg terenowy w Polsce, który mocno i na stałe wpisał się do kalendarza imprez biegowych. Impreza organizowana jest przez Adventure Park Gdynia Kolibki, JW Formoza oraz przy współpracy ze strategicznym partnerem jakim jest Miasto Gdynia. Wydarzenie kierowane jest do szerokiego grona sportowego oraz militarnego, czyli żołnierzy, biegaczy oraz twardzieli i twardzielek, gotowych spróbować swoich sił na bardzo terenowej trasie urozmaiconej licznymi przeszkodami. Niezwykłe walory terenowe Gdyni – plaża, morze, morenowe wzgórza poprzecinane licznymi potokami, połączone z zadaniami specjalnymi z selekcji do jednostek specjalnych oraz niekonwencjonalne pomysły organizatorów, czynią z BMK wydarzenie unikatowe.
Dzięki podziale na zróżnicowane kategorie biegowe, impreza przyciąga i integruje rzesze amatorów biegania na wielu poziomach zaawansowania. Impreza ma duży wydźwięk medialny, dzięki czemu z powodzeniem dociera do szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką.
Ideą powstania projektu było uczczenie pamięci gen. broni Włodzimierza Potasińskiego, który zginął 10 kwietnia 2010 r. w tragedii pod Smoleńskiem, poprzez popularyzację trudnych biegów terenowych, a także kontynuację akcji charytatywnej – część wpisowego przekazywana jest na wsparcie poszkodowanych komandosów.

Informacje

Start:
27 sierpnia 2016 @ 08:00
End:
28 sierpnia 2016 @ 17:00
Event Category:
Event Tags:
, ,
Strona WWW:
http://www.biegkomandosa.pl

Organizator

Adventure Park Gdynia Kolibki
Telefon:
600 263 500
Email:
Strona WWW:
www.adventurepark.pl

Lokalizacja

Adventure Park Gdynia Kolibki
ul. Bernadowska 1
Gdynia,
+ Mapy Google
Telefon:
600 263 500
Strona WWW:
www.adventurepark.pl