Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

Triathlon Enea Challenge Poznań Dystans Olimpijski

21 lipca 2016 @ 14:00 - 24 lipca 2016 @ 23:00

- 1599zł
FB_logo_ENEA_Challenge_Poznan

Enea Challenge Poznań: Mistrzostwa Europy ETU 2016 w triathlonie na dystansie długim!

Będzie to już czwarta edycja imprezy, po raz drugi pod egidą Challenge Family. Po trzech latach niezwykłego widowiska na dystansie 113km, po raz pierwszy w stolicy Wielkopolski odbędzie się rywalizacja na dystansie długim 226km!

Każdy z zawodników będzie miał do pokonania 3,8km pływania w jeziorze maltańskim, 180km jazdy na rowerze po niezwykle szybkiej i płaskiej trasie oraz pełen maraton – 42,2km biegu po trasie w samym centrum miasta!

W ramach imprezy odbędą się oficjalne Mistrzostwa Europy w triathlonie na dystansie długim! Do Poznania przybędą zatem najznamienitsi triathloniści z całej Europy, by rywalizować o tytuły Mistrza i Mistrzyni Starego Kontynentu! Start w imprezie jest oczywiście otwarty dla wszystkich chętnych z całego świata, zatem zapraszamy każdego, kto chciałby się zmierzyć z mitycznym dystansem ramię w ramię z największymi gwiazdami triathlonu!

Oprócz najważniejszego niedzielnego startu na dystansie 226km odbędą się imprezy towarzyszące: start na dystansie 113km „połówka” w niedzielę oraz na dystansie olimpijskim i sprinterskim w sobotę! Zapraszamy zatem do Poznania również początkujących adeptów triathlonu do startu na krótszych dystansach oraz wsparcia rywalizujących zawodników z żelaza na nadłuższym dystansie!

Informacje

Start:
21 lipca 2016 @ 14:00
End:
24 lipca 2016 @ 23:00
Koszt:
1599zł
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizator

Challenge Family
Strona WWW:
www.challenge-family.com

Lokalizacja

Jezioro Maltańskie
Poznań, + Mapy Google
Strona WWW:
http://challenge-poznan.pl/