Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

SnowFest Festival 2017

10 lutego 2017 @ 16:00 - 17:00

- 100-180
snowfest2017-759x500

Już 10 i 11 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w Szczyrku podczas czwartej edycji SnowFest Festival.

Na Skoczni Skalite staną w szranki topowe reprezentacje snowboardzistów i freeskierów, aby walczyć w pierwszych drużynowych mistrzostwach Europy Air Strike. Na scenie Amfitetaru i na T-Mobile Electronic Beats Stage usłyszycie najwyższej klasy międzynarodowych wykonawców, a na stokach narciarskich czeka Was Snow Party.

Czwartą edycję SnowFest Festival przenieśliśmy do Szczyrku – najprężniej rozwijającego się kurortu górskiego w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy formułę zawodów. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi drużynowymi mistrzostwami Europy – Air Strike – czekają Was także indywidualne zawody Big Air.

Informacje

Data:
10 lutego 2017
Czas:
16:00 - 17:00
Koszt:
100-180
Event Categories:
,
Event Tags:
, , , ,
Strona WWW:
http://snowfest.pl/pl/

Organizator

Go Fest Sp. z o.o.

Lokalizacja

Amfiteatr Skalite
Deptak nad Żylicą
Szczyrk,
+ Mapy Google