Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

Od świadomego jedzenia do świadomego życia – wykład interaktywny

26 stycznia 2018

- 30zł
zdrosty

Serdecznie zapraszamy na wykład interaktywny:
„Od świadomego jedzenia do świadomego życia, czyli jak skutecznie zmieniać swoje nawyki?”

Opis spotkania:

Odpowiednie nawyki żywieniowe i życiowe to takie, które służą naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Byłoby idealnie, gdyby każdy z nas wybierał w życiu tylko takie konstruktywne zachowania. Jednakże z nawykami jest tak, że jedne nas wspierają (np. regularne posiłki), zaś inne ograniczają (np. nieregularne posiłki). Jedno jest pewne – bez względu na to, na jakim etapie życia jesteśmy, zmiana nawyku zależy tylko od nas i jest możliwa przez całe życie!

A jak jest u Ciebie? Czy Twoje nawyki żywieniowe Cię wspierają czy ograniczają? Czy jesteś zadowolony z tego, co jest, czy może chcesz dokonać zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia? Czy chcesz zmiany, ale nie wiesz, jak się za nią zabrać lub brakuje Ci motywacji albo boisz się, że się „nie uda”? Czy jesteś gotowy wyłączyć autopilota i przejąć kontrolę nad swoimi nawykami i wyborami…?

Jeśli chcesz, możesz zacząć proces zmiany już teraz i przejąć kontrolę nad swoim odżywianiem i stylem życia. Masz szansę zrobić pierwszy krok. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się:
– jak małymi krokami dojść do dużego celu,
– dlaczego „świadomie” znaczy więcej niż „zdrowo”,
– co zyskujesz odżywiając się świadomie,
– dlaczego uważność to ważny krok na drodze zmiany,
– co łączy stres, emocje i jedzenie,
– jak skutecznie i trwale zmieniać nawyki, nie tyko żywieniowe…

Wykład będzie miał charakter interaktywny (ćwiczenia, dyskusja, możliwość zadawania pytań).

UWAGA!!! Wykład jest wprowadzeniem do weekendowych warsztatów pod tym samym tytułem, których celem będzie pogłębiona praca ze zmianą nawyków za pomocą prostych technik i narzędzi do zastosowania w codziennym życiu. Podczas tych 2-dniowych intensywnych warsztatów wyjdziemy poza obszar zachowań jedzeniowych i będziemy doświadczać pracy na dużo głębszym poziomie, w tym pracy z emocjami, przekonaniami, stresem, ciałem itd. po to, by skutecznie i trwale uwolnić się od destrukcyjnych nawyków i w ich miejsce wprowadzić nowe, służące naszemu zdrowiu i samopoczuciu. Więcej informacji tu: https://www.facebook.com/events/848252172009889/

Czas i miejsce: 26.01.2018 (piątek), godz. 18:00-20:00, KsięgarnioKawiarnia Nalanda

Wydarzenie bezpłatne dla uczestników warsztatów weekendowych. Dla pozostałych koszt 30 zł. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zapisy: k_wasniewska@wp.pl lub 605 113 217

Więcej o tym, czym jest diet coaching, możesz poczytać na fanpage Diet coach Katarzyna Waśniewska w zakładce „Informacje”: https://www.facebook.com/pg/DietCoachKasiaW/about/?ref=page_internal

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do prowadzącej: 605 113 217.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Waśniewska, certyfikowany coach żywieniowy (diet coach). Ukończyła również kurs coachingu grupowego jako narzędzie w pracy diet coacha. W swojej pracy wspiera innych w osiąganiu trwałej zmiany nawyków żywieniowych i życiowych dla lepszego zdrowia i samopoczucia. Pasjonatka zdrowego, świadomego odżywiania i stylu życia, a także mama, wieloletnia wegetarianka, blogerka kulinarna (wege-blw.blogspot.com), propagatorka metody BLW, praktykująca wielbicielka jogi (obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego) i amatorska tancerka salsy. Żyje w myśl zasady, że kluczem do spełnienia i szczęścia jest świadomość, którą nieustannie rozwija. Kasia o sobie: „Jestem przede wszystkim praktykiem i takie też są warsztaty i spotkania, które prowadzę – maksimum praktyki, minimum teorii. Wszystko, czym się dzielę, doświadczam również na sobie, a moimi najlepszymi nauczycielami są: mój kilkuletni synek i życie. Dzięki nim zaczęłam żyć i odżywiać się świadomie, choć nie zawsze tak było… Teraz wiem, że zmiana jest możliwa na każdym etapie życia”.

Informacje

Data:
26 stycznia 2018
Koszt:
30zł
Event Category:
Event Tags:
, , ,
Strona WWW:
https://www.facebook.com/events/1939386859648526

Organizator

Diet coach Katarzyna Waśniewska
Telefon:
605 113 217
Email:

Lokalizacja

KsięgarnioKawiarnia Nalanda
ul. Plac Kościuszki 12
Wrocław, dolnośląskie 50-028 Poland
+ Mapy Google