Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

25 czerwca 2017 @ 10:00 - 17:00

- 100zł
boeg konstanciński
25 czerwca 2017 r. III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego NIEDŁUGO STARTUJEMY Z ZAPISAMI! :) 
 
 
Organizatorzy:  DEM’a Promotion Polska Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”  
 
Celem przewodnim akcji jest upamiętnienie wybitnego mieszkańca Konstancina, prezesa PKOl, dwukrotnego prezesa PZLA, który zginął w katastrofie w Smoleńsku, Piotra Nurowskiego. 
 
Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów ulicami malowniczego Konstancina. Przewidzianych jest sześć kategorii wiekowych oraz kategorie: open, open dla mieszkańców Konstancina i specjalna kategoria dla Olimpijczyków, którzy licznie potwierdzają swój udział w wydarzeniu. 
 
Na mecie na najlepszych biegaczy będą czekać puchary. Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie koszulkę techniczną oraz gadżety od sponsorów, a na mecie pamiątkowy medal. Po biegu zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe spośród wszystkich, którzy ukończą bieg.  
 
Na trasie ustawione będą punkty z wodą, którą zapewnią sponsorzy. Po biegu na uczestników będzie czekał także posiłek regeneracyjny. Organizatorzy zadbali również o profesjonalny pomiar czasu. 
 
Bieg jest częścią Triady Biegaj’MY z DEM’a i częścią klasyfikacji generalnej z trzech biegów! (Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II + Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego) 
 
O biegu słów kilka: – Chcemy, by bieg na stałe wpisał się w harmonogram imprez Konstancina – mówi Andrzej Majkowski, prezes Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży” i wieloletni przyjaciel Piotra Nurowskiego. – Naszym celem jest upamiętnienie wybitnego mieszkańca miasta Piotra Nurowskiego, prezesa PKOl oraz dwukrotnego prezesa PZLA, który zmarł tragicznie w katastrofie w Smoleńsku. Podążając za jego przykładem chcemy propagować zdrowy i aktywny tryb życia.  Honorowy Patronat nad naszym wydarzeniem objęli Polski Komitet Olimpijski oraz burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, p. Kazimierz Jańczuk.  

 

Informacje

Data:
25 czerwca 2017
Czas:
10:00 - 17:00
Koszt:
100zł
Event Category:
Event Tags:
, , ,
Strona WWW:
http://www.biegkonstancin.pl/

Organizator

Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”
Telefon:
666 41 00
Email:
Strona WWW:
http://www.czwartki.pl/

Lokalizacja

Unnamed Venue
Konstancin-Jeziorna, + Mapy Google