Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

II „Przełajowy Test Coopera – Eko Bieg”

13 listopada 2016 @ 11:00 - 17:00

- 30zł
dzik

II”Przełajowy Test Coopera – Eko Bieg” – idziemy i biegniemy dla Krystiana Marcinkowskiego.
Opłaty w 100% przekazujemy na konto POMAGAM.PL odpowiednio 20 PLN, większą kwote darowizny 30 PLN uiszczamy od 1.10 oraz w dniu zawodów (Jeśli ktoś pragnie można uiszczać większą kwote niż minimum).
CEL
Żbiórka pieniędzy / darowizn na leczenie Krystiana Marcinkowskiego (na niekonwencjonalne leczenie glejaka).

„Cztery lata temu podczas zwyczajnych badań okresowych okulistka badająca Krystiana zauważyła coś niepokojącego w jego wzroku, po czym skierowała go na oddział neurochirurgii, mówiąc, że sprawa będzie albo poważna, albo będziemy się z tego śmiali. Nikomu z nas nie przeszło przez myśl, że to zwyczajne badanie okaże się dla nas początkiem koszmaru, który trwa i wzmaga się z każdym dniem, niszcząc po drodze całe szczęście, na które ciężko pracowaliśmy. Krystian pozostał na oddziale, wykonano mu rezonans magnetyczny głowy. Diagnoza okazała się praktycznie wyrokiem śmierci, gdyż w lewym płacie czołowym znaleziono guza
olbrzymich rozmiarów, jednego z najzłośliwszych ”Glejaka”.”

Przełajowy Test jest biegiem stworzonym z pasji biegaczy Stowarzyszenia Klubu Biegowego „Dzik”, od roku 2015 w Polsce i nie tylko został zrobiony po raz PIERWSZY w Policach. Pomysłodawcą 12 minutowych zmagań był Wojciech Bobrowski (trener Polickich Dzików) i dzięki realizacji Klubu zrobiliśmy to.
Od roku 2016 pragniemy aby zawsze był biegiem, który niesie POMOC.

Opłaty do 31 Października 2016r. – koszt udziału jednego zawodnika w II ”Przełajowym Teście Coopera” wynosi minimalnie 20 złotych na rzecz Pomocy dla KRYSTIANA
– od 01 Listopada opłata wynosi minimalnie 30 złotych na rzecz Pomocy dla KRYSTIANA

Opłaty darowizny i historia całej choroby Krystiana na stronie https://pomagam.pl/3gtxll4j – w dniu startu przedstawiamy potwierdzenie darowizny przelewu.

ZAPISY NA WWW.KBDZIK.PL – LINK ZAPISY 2016/2017

Informacje

Data:
13 listopada 2016
Czas:
11:00 - 17:00
Koszt:
30zł
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, ,
Strona WWW:
http://www.kbdzik.pl

Organizator

Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Telefon:
506-013-223
Email:

Lokalizacja

Unnamed Venue
Police, + Mapy Google