Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR

26 listopada 2016 @ 10:00 - 27 listopada 2016 @ 17:00

- 15-35
fryzjer

Zapraszamy do współtworzenia przyszłości Festiwalu w nowym miejscu – oto następuje bowiem wielki powrót do Katowic, do najnowocześniejszej hali wystawienniczej w kraju, w samym sercu miasta- i dzieje się właśnie w tym roku! Wraz z setkami najważniejszych osób w branży, sympatykami Festiwalu, miłośnikami fryzjerstwa, aktywnymi fryzjerami stylistami, artystami światowego formatu, mistrzami i uczniami… spotkamy się w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK & Spodek).

Wraz nową lokalizacją impreza zyskuje absolutnie wyjątkową przestrzeń i możliwości dalszego rozwoju, ponieważ organizatorzy już teraz zapowiadają rewolucyjne zmiany zmierzające do zaspokojenia zawodowych potrzeb najbardziej wymagających profesjonalistów.
W programie znajdą się m.in.
SCENA GŁÓWNA ARTISTS & SHOWS – najlepsze pokazy gwiazd fryzjerstwa w skali kraju, Parada Szkół fryzjerskich, ponad 20 pokazów fryzjerskich.
EDU STAGE – edukacyjna scena techniczna z prezentacjami fryzjerskimi krok po kroku, ponad 10 pokazów technicznych.
SZKOLENIA WARSZATOWE VIP – światowi styliści: WARSZTATY Z GWIAZDĄ.
PREMIERY RYNKOWE – najnowsze trendy branżowe, nowości produktowe, techniki fryzjerskie, urządzenia i wyposażenie salonów.
PANEL EDUKACYJNY – wykłady prowadzone w multimedialnych salach konferencyjnych.
MISTRZOSTWA FRYZJESKIE – TOP CITY – kategoria kreatywna MASTER; kategoria męska BARBER STYLE.
MISTRZOSTWA dla juniorów – KONKURS FRYZJERSKI O PUCHAR ŚLĄSKA.
PASAŻ TARGOWY – stoiska czołowych marek fryzjerskich: kosmetyki, akcesoria, wyposażenie, media, akademie fryzjerskie. Ponad 500 marek prezentowanych na targach.

Już teraz zapowiadamy i zapraszamy: XVI FESTIWAL HAIR Fair & Beauty Fair: to właśnie tam dzieją się rzeczy najważniejsze dla fryzjerstwa!

Informacje

Start:
26 listopada 2016 @ 10:00
End:
27 listopada 2016 @ 17:00
Koszt:
15-35
Event Category:
Event Tags:
, , , ,
Strona WWW:
http://www.festiwalfryzjerski.pl

Organizator

Lokalizacja