Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

EVERYBOARD FESTIVAL 2016

16 września 2016 @ 12:00 - 18 września 2016 @ 21:00

- 50-70
everyboard-logo

Organizatorzy festiwalu tak napisali o wydarzeniu:

Na naszym festiwalu będziemy prezentowali ok. 25 dyscyplin związanych z deskami, będą zawody na ulicach Karpacza, stokach górskich i na wodnym zbiorniku rzeki Łomnica. Pokazy skoków snowboardowych odbędą się na zbudowanej skoczni z igielitem, zawody sportów wodnych na zaporze i na trawie stoku narciarskiego Kolorowa. W imprezie wezmą udział najlepsi polscy przedstawiciele wszystkich dyscyplin “deskowych”, olimpijczycy, mistrzowie świata i Europy, sportowcy oraz amatorzy. Wiele z dyscyplin będzie oficjalnie prezentowana szerszej publiczności po raz pierwszy, więc możemy się spodziewać mistrzostw Polski we freeboardingu, supboardzie, snowskate i innych. Imprezy towarzyszące sprawią, że będzie to święto sportów ekstremalnych oraz kultury z tymi sportami związanej.

Nikt jeszcze nie zgromadził tylu dyscyplin w jednym miejscu, wykorzystując wszystkie walory i siły natury, czasem sprzeczne ze sobą (woda i śnieg, wydmy i góry, niebo i ziemia).

Jest jedyna taka impreza na świecie.

Bardzo ważne jest dla nas, aby poza imprezą sportowo-rozrywkową EveryBoard Festival miał również walory edukacyjne. Wspomnienie i pamięć wszystkich, którzy zginęli w górach lub uprawiając tego typu sporty. Dlatego będzie moment retrospekcji i wspomnień.

Informacje

Start:
16 września 2016 @ 12:00
End:
18 września 2016 @ 21:00
Koszt:
50-70
Event Categories:
,
Event Tags:
,
Strona WWW:
http://www.everyboardfest.pl

Organizator

Miasto Karpacz

Lokalizacja

Miasto Karpacz
Konstytucji 3 maja 54
Karpacz,
+ Mapy Google