Loading Wydarzenia

« All Events

  • This event has passed.

Ciało Energia Świadomość, prezentacja Core Energetics

30 maja 2017

- Free
260647

CORE ENERGETICS – pomost pomiędzy fizycznością, psychologią i duchowością

CORE ENERGETICS jest kompleksową metodą, która łączy w procesie terapeutycznym techniki werbalne z technikami pracy z ciałem oraz integruje koncepcję duchowości. Koncentruje się na witalności energii życiowej łącząc ją z szeroko pojętą koncepcją świadomości, co jest podstawą do zmiany starego systemu przekonań. CE podkreśla również istotę ekspresji, włącznie z kreatywną ekspresją seksualności

Techniki Core Energetics pomocne są one w pracy z traumą oraz z osobami cierpiącymi na depresję, ataki lękowe, nerwice, dysfunkcje seksualne, uzależnienia, otyłość, chroniczne bóle mięśni i tp. Core Energetics nie tylko niweluje symptomy, ale oddziałuje przede wszystkim na głębokie poziomy osobowości, permanentnie zmieniając zakorzenione tam przekonania, co powoduje trwałą zmianę naszych reakcji i zachowań.
W efekcie pracy metodą Core Energetics osoba nabiera coraz więcej pewności siebie, jest świadoma swoich uczuć, posiada solidny system wartości etycznych i moralnych. Jest świadoma konsekwencji swojego zachowania i bierze za nie odpowiedzialność, a w swoim postępowaniu kieruje się miłością i prawością.

Przyjdź, poznaj doświadczonych terapeutów i prekursorów Core Energetics w Polsce: Alę Konopko-Ulanecki, Elę Szczygielską-Carl i Barrego Carl.

Informacje

Data:
30 maja 2017
Koszt:
Free
Event Category:
Event Tags:
, , ,
Strona WWW:
https://www.facebook.com/events/519801481741371

Organizator

Core Energetics Polska
Telefon:
+ 48 737 478 167
Email:
Strona WWW:
www.CoreEnergeticsPolska.com

Lokalizacja

HOLI Centrum Uważności
ul. Dowborczykow 17
Łódź, woj. łódzkie 90-019 Poland
+ Mapy Google